Održana utrka Otvorenog prvenstva Hrvatske u Kozarevcu!

5 Lipanj, 2015

karas1U četvrtak, 4. lipnja 2015. gdine MK Karas Team bio je domaćin motocross utrke Otvorenog prvenstva Hrvatske. Utrke su se održavale na Karasovom brijegu na vrhunski pripremljenoj stazi. Mnoštvo gledatelja moglo je uživati u uzbudljivim i neizvjesnim utrkama. U MX Open klasi u prvoj vožnji pobijedio je Marko Leljak iz MK Gajs teama ispred našeg sumještanina Hrvoja Karasa te Mateja Jaroša iz MK Požega Prometa. Druga vožnja je kao i prva započela odličnim startom i vodstvom Hrvoja Karasa koji je tokom cijele trke vodio bitku za prvo mjesto s Matejom Jarošom te su se pred kraj utrke nekoliko puta izmjenjivali na vodećim pozicijama. Pobjedu druge vožnje ipak je odnio Matej Jaroš, Hrvoje Karas bio je drugi dok je Marko Leljak nakon dva pada izgubio priključak za vodećima te trku završio na trećem mjestu.

Član MK Karas Teama Dominik Piskor iz Molvi bio je apsolutni pobjednik utrke u klasi MX 65 koji je imao cijeli krug prednosti spram ostalih natjecatelja, no zbog pogreške glavnog suca Dominik je u sveukupnom poretku završio na 3. mjestu.

Osmogodišnja natjecateljica, Enola Šamu iz Turnašice osvojila je drugo mjesto u klasi MX.

Čestitamo Hrvoju Karasu na odličnom rezultatu!